Sprzedaj swoją nieruchomość za gotówkę już dzisiaj.

Skup Nieruchomości Pruszków

Skup nieruchomości Pruszków. Działamy na rynku Pruszkowskim od ponad 20 lat. Skupujemy mieszkania, domy i działki. Przez ten czas zdobyliśmy ogromne doświadczenie, przeprowadziliśmy setki transakcji, a praca stała się naszą pasją.

Pomożemy Ci szybko sprzedać Ci mieszkanie i zdobyć szybko gotówkę. Nawet w kilka dni. Zajmujemy się całym procesem sprzedaży wraz z pełną dokumentacją. Nasi pracownicy działają tak szybko jak tego potrzebujesz.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm.

skup nieruchomości pruszków

JAK DZIAŁAMY - CZYLI JAK SZYBKO OTRZYMASZ PIENIĄDZE

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas lub napisz. Umówimy spotkanie tak szybko jak tego potrzebujesz.

Bezpłatna wycena nieruchomości

Na spotkaniu jeden z naszych fachowców dokona uczciwej i rzetelnej wyceny.

Formalności i dokumenty

Wszelkie formalności związane z dokumentacją bierzemy na siebie.

Wypłata gotówki ze sprzedaży

Otrzymujesz gotówkę do ręki u notariusza lub przelewem w ciągu 24 godzin od zawarcia transakcji.

Skup Nieruchomości Pruszków

Skup bez względu na stan prawny nieruchomości.

Musisz szybko sprzedać nieruchomość? Masz problem z bankiem lub komornikiem, który grozi licytacją? A może wyjeżdżasz z kraju i potrzebujesz szybkiej gotówki?

Skupujemy nieruchomości różnego typu, począwszy od domów i mieszkań, a na działkach i lokalach pod działalność handlową kończąc.

ZGŁOŚ NA SPRZEDAŻ

Referencje

Powierzyłem KPW Investments remont całego mieszkania. Na ogromy plus doceniam szczegółowe konsultacje i pomysł na odnowienie swoich czterech kątów. Remont skończony 3 dni przed umówionym terminem. Polecam i polecać będę.

Udałam się do firmy KPW Investments w celu pomocy sprzedaży mieszkania. Zależało mi szybko na uzyskaniu pieniędzy. Panowie z KPW zajęli się dosłownie wszystkim, dokładnie jak w zawartej umowie. Po niecałych 3 tygodniach otrzymałam umówioną kwotę w gotówce. Polecam tym wszystkim, który zależy na czasie a przede wszystkim na uczciwej firmie.

BEZPIECZNIE
PRZEJRZYŚCIE
SZYBKA SPRZEDAŻ

POSIADASZ NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ ? NAPISZ LUB ZADZWOŃ

Od początku stawiamy na otwartą komunikację, której efektem są trwałe relacje oparte na szacunku i zaufaniu. Zadzwoń do nas lub napisz, odpowiemy na każde Twoje pytanie.

skup nieruchomości pruszków

CZEKAMY NA CIEBIE